Kilka słów o firmie…

Syta Panna jest firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji unikalnych wyrobów z ryb, takich jak pasztety z ryb, ryby faszerowane, ryby marynowane, czy galarety z ryb. Oprócz tego produkujemy wyroby garmażeryjne z dziczyzny, gęsi i kaczek, takie jak galantyny, pasztety. Przy produkcji wykorzystujemy przepisy, które w naszej rodzinie funkcjonują od wielu pokoleń. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie, którą się zajmujemy, poparte bogatą wiedzą na temat zdrowego żywienia. Dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze wyroby zadowalały podniebienia szczególnie wymagających klientów.

Za punkt honoru stawiamy sobie jakość swoich wyrobów, czego potwierdzeniem jest fakt, że nasze wyroby otrzymywały nagrody i wyróżnienia w licznych konkursach zarówno na szczeblu regionalnym jak też krajowym, w tym prestiżowe godło „Perła”, przyznawane co roku wybitnym produktom, opartym na tradycyjnej recepturze.

Chętnie współpracujemy z firmami pośredniczącymi, które gwarantują wysoką jakość świadczonych usług i sprawdzone towary. Naszym celem jest takie prowadzenie Firmy aby dawała zadowolenie i satysfakcję zarówno nam jak i naszym klientom. Jesteśmy też wciąż żądni nowych wyzwań, dlatego wprowadzamy wyjątkowe produkty na rynek i stale doskonalimy naszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *