Restauracja syta panna

Od kilku lat prowadzimy w Łomży małą, rodzinną restaurację, oferującą zawsze smaczne dania, oparte na tradycyjnych recepturach. W naszym menu można znaleźć mięsa smażone, pieczone , duszone i grillowane, domowe, ręcznie lepione pierogi, lekkie sałaty. Ale szczególne miejsce zajmują dania z ryb, takie jak flaczki z lina, zrazy z suma, zapiekanka rybna z warzywami, sandacze smażone tradycyjnie lub pieczone i to właśnie te dania przeważają na talerzach naszych klientów.

Smaczne dania, miła obsługa, a do tego przytulne, jasne wnętrze z kącikiem dla maluszków sprzyjają spożywaniu posiłków w przyjemnej atmosferze.

Przy restauracji Syta Panna uruchomiliśmy mały sklepik, oferujący przede wszystkim produkty firmowe, takie jak ryby faszerowane, ryby marynowane, pasztety rybne i nie tylko, a także pyszne, tradycyjnie pieczone ciasta. Oprócz tego znajdziecie w nim swojskie wędliny, sery korycińskie i wiele tradycyjnie przyrządzanych przetworów owocowych i warzywnych.

Te i inne sprzedawane produkty charakteryzuje jedno, a mianowicie wysoka jakość, dlatego oferta sklepu kierowana jest przede wszystkim do osób starszych, dzieci, kobiet w ciąży oraz wszystkich osób preferujących zdrowe odżywianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *